پایگاه اطلاع رسانی افسران جنگ نرم سیریک

پایگاه اطلاع رسانی افسران جنگ نرم سیریک
پایگاه اطلاع رسانی افسران جنگ نرم سیریک
afsarjangenarmsirik.blog.ir
پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۷ ارديبهشت ۹۶، ۱۹:۵۳ - قالب بلاگ رضا
    :(
  • ۱۱ ارديبهشت ۹۶، ۱۱:۱۴ - گروه فرهنگی صبح امید
    عالی
۱۰ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۰:۵۷

اخبار کوتاه یکشنبه ۱۰ اردیبهشت

بهروز بنیادی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره ضرورت ارگانیک کردن محصولات کشاورزی، گفت: بسیاری از محصولات کشاورزی آلودگی شیمیایی دارند و بر اساس آخرین آمار حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد محصولات مختلف به دلیل مصرف بی‌رویه سموم و آنتی‌بیوتیک‌ها آلوده هستند. وی یادآور شد: آلوده بودن محصولات کشاورزی به سموم و آنتی‌بیوتیک‌ها به افزایش مقاومت‌های میکروبی منجر شده و برای سلامتی انسان خطرناک است؛ لذا باید مورد توجه قرار گیرد.
سازمان پزشکی قانونی از مرگ ۸۳۶ نفر در طول سال گذشته (۱۳۹۵) در کشور بر اثر مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن خبر داد و گفت: این شمار جانباخته به دلیل مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در مقایسه با سال پیش از آن (۱۳۹۴) با تلفات گازگرفتگی ۶۲۶ مورد، ۵/۳۳ درصد افزایش یافته است. گفته می‌شود تهران بیشترین و خراسان جنوبی و ایلام کمترین تلفات را داشته است.
رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان اصفهان گفت: رکود بر روی دوش مزدبگیران سنگینی می‌کند و پایین‌ترین حقوق و دستمزد متعلق به کارگران است. در حال حاضر بیش از ۹۵ درصد قراردادهای کارگری موقت هستند که از این تعداد کمتر از پنج درصد قراردادها بالای یک سال است.
◄ یک محموله پوشاک مظنون به قاچاق در منزل یکی از وزرای دولت یازدهم کشف شد. این محموله در منزل وزیر مربوطه در منطقه لواسان تهران کشف و ضبط شده است. بر اساس این گزارش، در بازجویی‌های اولیه به مأموران اعلام شده است که این محموله متعلق به دختر وزیر است.
◄ با وجود تلاش‌های سران ارتش رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از افزایش فرار از خدمت، آنها هنوز نتوانسته‌اند چاره‌ای برای این مسئله بیندیشند، به طوری که در سال ۲۰۱۶ میانگین فرار از خدمت در بین مردان به ۶/۱۴ درصد و در بین زنان به ۵/۷ درصد رسیده است.
◄ «کلیفورد می» مؤسس اندیشکده «دفاع از دموکراسی‌ها» که به شدت رویکرد ضد ایرانی دارد، به تازگی در نوشته‌ای به دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور این کشور توصیه کرده است، قرارداد فروش هواپیماهای ساخت شرکت‌های بوئینگ و ایرباس با ایران نباید اجرایی شوند.
◄ ظریف، وزیر امور خارجه با اشاره به مصادره ۵/۳ میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی ایران از سوی دولت آمریکا، گفت: این حتماً یک راهزنی بین‌المللی محسوب می‌شود.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۲/۱۰